środa, 24 lipca 2013

W świecie ogłoszeń o pracy - im więcej wymagają - tym mniej oferują./ tablica.pl

Z cyklu: This is Sparta???

Czekamy na ogłoszenia od Was.

Pracownik biurowy ze znajomością Excela

Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik biurowy ze znajomością Excela

Wymagania:
- wykształcenie min. średnie,
- doświadczenie w pracy biurowej i w obsłudze klienta,
- bardzo dobra znajomość MS Office Excela - warunek konieczny,
- umiejętność pracy w zespole,
- komunikatywność,
- skrupulatność,
- dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Obowiązki:
- obsługa bazy danych w MS Office Excel,
- obsługa klienta,
- wykonywanie powierzonych zadań od swojego przełożonego.

Oferujemy:
- pracę na terenie Poznania,
- pracę na umowę zlecenie.
Yeyeyeye......WOW

Kasjer- Sprzedawca w Nowej Soli- dla Osób z orzeczeniem

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych poszukuje kandydatów na stanowisko Kasjer/ka- Sprzedawca w markecie spożywczym w Nowej Soli. Wymagania: orzeczenie o niepełnosprawności, książeczka sanepid, obsługa kasy fiskalnej. Oferujemy: umowa o pracę, cały etat, pracę w przyjaznej atmosferze. Obowiązki: obsługa kasy fiskalnej, przyjęcie i wyłożenie towaru, obsługa Klienta. Praca 2- zmianowa, również w weekendy. Proszę o kontakt od poniedziałku do piątku w godz 8-16.00 lub załączenie cv wraz z informacją o stopniu niepełnosprawności oraz symbolu schorzenia. Kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Dziwię się, że nie chcą zdjęcia i zaświadczenia o dobrym stanie zdrowia!

Pizzeria Gioconda zatrudni kucharza

Wymiar zatrudnienia:Pełny etat
Forma zatrudnienia:Umowa zlecenie

Nie polecam tam jedzenia - od 2 lat szukają Jelenia...tzn. Kucharza :) Pytanie kto tam gotuje??? Skoro nie kucharz?

Pizzeria Gioconda w Zielonej Górze zatrudni kucharza, wymagane doswiadczenie lub wykształcenie kierunkowe, preferowane osoby uczące się. (Czego WTF? ) Prosimy o wysłanie CV na maila

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz